STRONY INTERNETOWE

STRONA WWW DEDYKOWANA DO TWOICH POTRZEB

Podstawowy wyznacznik wizerunku firmy na rynku

Strony internetowe stały się podstawowym narzędziem prowadzenia działalności biznesowej w obszarze lokalnym i w przestrzeni internetowej. Strona internetowa pozwala nam w bardzo łatwy sposób i w stosunkowo niskich kosztach dotrzeć z informacją do szerokiego spektrum odbiorców. Odpowiednia prezentacja oferty na stronie internetowej jest dzisiaj kluczem w pozyskiwaniu klientów czy też partnerów bieznesowych. Skuteczne funkcjonowanie w sieci internet, o charakterze informacyjnym, marketingowym czy transakcyjnym, wymaga zastosowania szeregu technik, narzędzi i rozwiązań z dziedziny technologii internetowych. Naszym priorytetowym celem jest planowanie i realizacja usług zgodnie z Twoimi indywidualnymi potrzebami. Jedno z naszych najważniejszych zadań polega na wykreowaniu odpowiedniej strategii biznesowej w internecie dla Ciebie. Do realizacji tego zadania dobieramy odpowiednie techniki, narzędzia i rozwiązania internetowe.


Standardy, WebUsability i grafika

Wszystkie strony i aplikacje internetowe wykonujemy zgodnie ze standardami konsorcjum W3C, jak również według wytycznych SEO (pozycjonowanie). Dzięki temu uzyskujemy pełną kompatybilność witryny ze wszystkimi aktualnymi przeglądarkami internetowymi, a dodatkowo strona jest przyjazna dla wyszukiwarek internetowych. Poprawny kod strony internetowej przyjaznej dla wyszukiwarek znacząco zwiększa jej szanse na uzyskanie lepszych wyników wyszukiwania, co ma istotne znaczenie w kontekście marketingowym projektu. Kolejnym ważnym aspektem przy wykonywaniu strony internetowej jest jej funkcjonalność i ergonomia. Witryna powinna być przyjazna użytkownikom, dostosowana do ich oczekiwań i cech psychofizycznych, co określa się mianem WebUsability. Poruszanie się w serwisie ma być proste i sprawne, umożliwiające jak najłatwiejszy dostęp do informacji. Dopełnieniem dla opisanych uprzednio wytycznych powinna być odpowiednio dobrana szata graficzna. Design strony internetowej powiązany jest ściśle z wytycznymi WebUsability. Jest jednym z najistotniejszych elementów wpływających na tzw. pierwsze wrażenie przy otwarciu strony internetowej. Grafika strony ma znaczące przełożenie na zachęcenie bądź zniechęcenie do korzystania z witryny, dlatego bardzo istotne jest aby była dobrana profesjonalnie.

 • Wizytówki i korporacyjne strony www

  Każda firmowa strona internetowa musi posiadać swój własny, indywidualny charakter. Najczęściej, poza podstawowymi informacjami o firmie, zawiera treści reklamowe, prezentację oferty, dane kontaktowe oraz narzędzia interaktywne ułatwiające kontakt z przedsiębiorstwem.

 • Sklepy internetowe

  Dzięki nim firmy mogą w efektywny sposób prowadzić sprzedaż swoich produktów i usług za pośrednictwem sieci internet. System zapewnia pełną obsługę sprzedaży począwszy od prezentacji oferty, poprzez kontakt z klientem do transakcji gotówkowej lub bezgotówkowej.

 • Systemy intranet

  To wewnętrzny, zamknięty system internetowy działający tylko w obrębie przedsiębiorstwa. Dedykowany dla wybranej grupy osób, takiej jak np. pracownicy firmy. Dzięki intranetowi mają oni dostęp do informacji, materiałów, dokumentów firmowych, za pośrednictwem przeglądarki www. Systemy te wspomagają komunikację wewnątrz firmy.

 • Systemy extranet

  To system internetowy dedykowany dla osób z najbliższego otoczenia biznesowego firmy: najczęściej dla klientów, partnerów handlowych i innych. Systemy ekstranetowe stosuje się, aby w łatwy sposób umożliwić osobom spoza firmy dostęp do przeznaczonych dla nich danych i materiałów. Systemy te wspomagają komunikację w otoczeniu biznesowym.

 • Portale internetowe

  Zajmujemy się kompleksowym planowaniem i wykonawstwem tematycznych portali internetowych począwszy od doradztwa w zakresie dopracowania koncepcji poprzez realizację, a kończąc na szeroko pojętych działaniach marketingowych. Posiadamy niezbędne zaplecze projektowe, które umożliwia nam ciągły rozwój stworzonych aplikacji.

 • Oprogramowanie dedykowane

  Tworzymy oprogramowania dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Posiadamy doświadczenie w tworzeniu aplikacji bazodanowych i systemów, które wzbogacają lub konsolidują istniejące rozwiązania informatyczne. W zależności od potrzeb mogą być to personalizowane platformy komunikacji, sprzedaży itp.

 • Forum dyskusyjne

  Realizujemy aplikacje for dyskusyjnych według indywidualnych pomysłów lub wdrażamy projekty oparte o platformy komercyjne i open source. Przygotowujemy również szaty graficzne do wybranego skryptu forum.

 • BIP

  Biuletyn Informacji Publicznej to ujednolicony system stron internetowych, stworzony w celu powszechnego udostępniania informacji publicznej. Nasz moduł BIP jest zgodny z aktualną ustawą o dostępie do informacji publicznej.