MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Treść jest ogniem, social media benzyną

Budowanie wizerunku marki to czasochłonny proces. Jest on jednak bardzo ważny, jeśli chce się osiągnąć sukces. Obecność marki w mediach społecznościowych, to nie tylko moda, ale także konieczność. Portale społecznościowe zmieniają i dostosowują swoją politykę do istniejących biznesów tak, aby komunikacja klienta z marką była prostsza i szybsza. Według najnowszych raportów, użytkowników mediów społecznościowych w Polsce jest ponad 14 mln. To ogromna liczba ludzi, do których możemy skierować swoje działania marketingowe. Warto o tym pamiętać.

Social media dają możliwość bezpośredniego komunikowania się klientów z marką, a także zwiększają jej obecność w sieci. To właśnie w tym miejscu, obecni i potencjalni klienci szukają informacji na temat firmy, przed podjęciem decyzji o zakupie produktu czy usługi. Media społecznościowe to również narzędzie, które spowoduje wzrost ruchu na stronie WWW, co pozwala na cieszenie się rosnącymi statystykami. To także miejsce, umożliwiające na dialog z klientem, a także utrzymywanie z nim partnerskich relacji.

Oferujemy kompleksową obsługę mediów społecznościowych. Potrafimy zbudować społeczność wokół firmy lub projektu. Budujemy strategie działań w konsultacji z klientem. Jesteśmy konkretni ale nastawieni na dialog i spersonalizowane sugestie.

Jesteśmy socialowi i lubimy dużo rozmawiać. Sprawdźcie sami.

Blog

Jest to specyficzna strona internetowa, umożliwiająca przedsiębiorstwom, jak i osobom indywidualnym, skuteczną komunikacje z odbiorcami. Charakteryzuje go regularność wpisów i możliwość interakcji z czytelnikami. Blog, posiadający odpowiednią identyfikacje wizualną i sprawny mechanizm działania, pozwala na stały i sprecyzowany kontakt z klientami. To także miejsce, w którym ludzie dzielą się swoimi przeżyciami, sposobami na sukces, problemami. Prężnie działający blog firmowy, wprowadza komunikację dwustronną, czyli dialog klienta a marką. Specjalizujemy się w tworzeniu identyfikacji wizualnej blogów, tworzeniu dla nich szablonów i pomagamy w sprawach technicznych.