Kariera

Dołącz do nas

Ta część naszego serwisu kierowana jest do osób
zainteresowanych współpracą z naszą firmą

Niezależnie od tego czy aktualnie poszukujemy kogoś na konkretne stanowisko czy też nie, nasze drzwi, okna i skrzynki mailowe są otwarte na wszelkie propozycje. Nie ma dla nas znaczenia rodzaj uczelni jaką kończysz lub skończyłeś(aś). Szukamy ludzi utalentowanych, którzy do swoich zadań podchodzą z pasją i zaangażowaniem, są elastyczni i aktywnie poszukują nowych rozwiązań.

Zachęcamy do przesłania nam swojego CV i listu motywacyjnego lub oferty współpracy. Zgłoszenia można przesyłać przez cały rok. Jeśli od razu nie odpowiemy na Twoje zapytanie to wiedz, że zatrzymamy Twoje dane w naszej bazie i skontaktujemy się z Tobą w trakcie procesu rekrutacji.

Wszelkie treści związanie z propozycjami współpracy prosimy kierować na adres: praca@sinte.pl.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

CV i oferty wspólpracy m.in. powinny zawierać:

  • podstawowe informacje o sobie: dane kontaktowe, miejsca zamieszania, miejsce prowadzonej działaności, hobby, zainteresowania,
  • informacje o wykształceniu,
  • zakres znajomości programów, języków programowania wykorzystywany do realizacji prac w swojej dziedzinie,
  • historię nabytego doświadczenia w branży,
  • portfolio, informacje o zrealizowanych projektach.

Preferujemy realizację projektów w elastycznym schemacie, terminy realizacji są dla nas bardzo ważne, ale ważniejszy jest w pełni satysfakcjonujący efekt końcowy.

Ważne. Prosimy o dopisanie do nadsyłanych dokumentów noty: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie na potrzeby rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997, Dz.U.133, Poz.883".