FOTOGRAFIA REKLAMOWA

FOTOGRAFUJEMY OBIEKTYWNIE ... SUBIEKTYWNIE RZECZ UJMUJĄC

Nasze możliwośći

We współpracy z grupą niezależnych fotografów realizujemy sesje zdjęciowe na potrzeby prowadzonych przez nas projektów reklamowych. Możliwość skorzystania z takiego zaplecza sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom stawianym nam przez Klientów z uwzględnieniem indywidualnego charakteru każdego zlecenia. Sesje zdjęciowe wykonywane są zarówno w studiu jak i plenerze, a także w dowolnych przestrzeniach architektonicznych i okolicznościowych.
Przeznacznie: reklama outdoor, reklama internetowa, katalogi produktowe, serwisy internetowe, reklama prasowa, opakowania produktów, oferta handlowa, prezentacje multimedialne, systemy wystawiennicze, i wiele innych.

Zakres usługi

- Przygotowanie konceptu sesji,
- Fotografia produktowa bezcieniowa (packshot),
- Reklamowe sesje tematyczne (z wykorzystaniem min. modelek i modeli,    pełną charakteryzacją i scenerią),
- Fotografia mody,
- Fotografia korporacyjna,
- Fotografia artystyczna,
- Fotografia architektury,
- Podejmujemy się także wszelkich innych nietypowych zleceń związanych z    reklamą i kreacją wizerunku,

WYBRANE REALIZACJE

  • Sesja zdjęciowa dla Bag-Druk

    Na zlecenie firmy Bag-Druk wiodącego producenta oapkowań papierowych wykonaliśmy sesje zdjeciową, której celem było przedstawienie parku maszynowego oraz produktów powstających w tej nowoczesnej manufakturze.

  • W szacunku do drewna. Mon-Drew

    Taki szyld przyświecał sesji foto, będącej częscią kompleksowego projektu dotyczącego kreacji nowego wizerunku firmy Mon-Drew. Celem było przedstawienie realizacji w których tradycja rzemiosła stolarskiego łączy się z nowoczesną formą.

  • Sesje tematyczne

    Dzięki bliskiej współpracy z naszymi partnerami mamy możliwość realizacji dowolnych koncpcji fotograficznych. Sesje tematyczne to dla nas synonim fotografii kreatywnej, nietuzinkowej i poszukującej.

ZOBACZ WIĘCEJ