AKTUALNOŚCI

WYBRANY WPIS

WIADOMOŚCI Z ROKU:
22 LIPIEC
Migracja na nowy serwer Hostingowy!

Aktualizacja 23.07.2016 godz. 10.00

90% zasobów działa już na nowym serwerze. Prace kończące cały proces migracji i konfiguracji będą jeszcze prowadzone w dniu dzisiejszym. Zatem w niektórych przypadkach domen można się spodziewać jeszcze braku dostępu do niektórych usług. 

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Człon „Technologie IT” w nazwie „SINTE Technologie IT” zobowiązuje nas do ciągłego rozwoju. Dlatego też, każdego dnia dokładamy starań, aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie. Rozwijamy się, inwestujemy w lepszy sprzęt i nowe technologie. 


Tym razem, aby znacząco podnieść jakość świadczonych usług hostingowych, zdecydowaliśmy o inwestycji w nową jednostkę serwerową dla stron internetowych i poczty e-mail. Nowy serwer będzie szybszy, a także dysponował będzie większą przestrzenią dyskową. To pozwoli na wdrożenie nowszych wersji oprogramowania i poszerzenia narzędzi do obsługi kont hostingowych. Celem takiego działania jest rozwój i podniesienie jakości naszych usług.


W związku z całkowitą migracją danych z obecnego serwera na nowy, w dniu dzisiejszym od godz. 16.00 do jutra do godz. 10.00 mogą występować problemy z dostępem do podstawowych usług, takich jak WWW i poczta e-mail. 

 
Dołożymy wszelkich starań, aby proces migracji danych trwał możliwie jak najkrócej. Robimy to dla Państwa i liczymy na wyrozumiałość w tym pracowitym dla nas czasie.

Będziemy na bieżąco informować o postępach prac na naszej stronie internetowej i Facebook’u.


Na bieżąco mogą się Państwo kontaktować z nami pod nr. tel 504 190 466, mailowo pod adresem biuro@sinte.pl, a także poprzez wiadomość prywatną na Facebooku.

WRÓĆ
POZOSTAŁE WIADOMOŚCI